город отправления
страна
тур
программа

Громадянам України для в'їзду в Мексику:

  • Необхідно електронний дозвіл. Дозвіл дійсний для однієї поїздки, розраховане на один в'їзд і максимальне перебування протягом 180 днів. Крім того воно може бути використано протягом 30 днів з моменту його підтвердження.
  • У день вильоту з України і також на зворотному шляху при вильоті з Мексики туристам необхідно самостійно заповнити декларацію здоров'я https://www.vuelaseguro.com/login

Просимо також звернути увагу на обов'язкові вимоги і документи для в'їзду в Мексику неповнолітніми дітьми:

  • Всі неповнолітні діти (до 18 років), які прямують у Мексику з обома батьками під одним прізвищем, а також з різними прізвищами, повинні мати при собі ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження і нотаріальним ПЕРЕКЛАДОМ на іспанську мову і завіреним нотаріально!

Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на нове "Медичне страхування туристів виїжджаючих за кордон". Ми зі страховою компанією "ЕКТА", раді Вам запропонувати 3 програми страхового полісу на вибір для Ваших туристів, що включають у себе ризик Covid-19. Додатково вы маєте можливість замовити опцію "Відміна подорожі". Ознайомитись з усіма умовами можливо за посиланнями: 

город
категория
гостиница
питание
Фильтры
- есть места / нет мест / по запросу / мало мест - мгновенное подтверждение - остановка продаж
- наличие мест в отеле: по запросу / нет / мало / есть - Динамика цены, наличие мест - Лучшее предложение
Нет данных. Уточните параметры поиска.

© САМО-Софт